Špeciality našej kuchyne určite potešia aj Vás.

Pripravujeme pre Vás špeciality slovenskej a trendovej kuchyne v príjemnej reštaurácii s letnou terasou, ktorá je otvorená len pre ubytovaných hostí. Môžete si vopred objednať raňajky alebo polpenziu s možnosťou výberu jedál. Každý deň je pripravené nové fresh menu. V mimosezónnom období si môžete rezervovať reštauráciu na organizovanie rodinných osláv, posedení a rôznych stretnutí do 30 osôb.

Bon Appétit

“Ľudová múdrosť hovorí, že LÁSKA IDE CEZ ŽALÚDOK. Všetci milujeme dobré jedlo a ten hrejivý pocit spokojnosti. Mnohí z nás citlivo vnímajú nielen jeho chuť a vôňu, zároveň vedia oceniť, keď im pripravené jedlo dopraje estetický zážitok.

Dovolím si poznamenať, že v mojom prípade, to platí na plnej čiare. Keď som spoznala môjho manžela, zaujalo ma, že vie veľmi dobre variť. Kulinárske umenie však nie je len jeho koníček, ale aj práca, nakoľko je povolaním šéfkuchár.

Spolu s manželom Róbertom a jeho rodičmi, ktorí pracujú v našom rodinnom penzióne, Vás pozývame ochutnať špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne, pripravené z hydiny, rýb alebo iných druhov mäsa ako aj tradičné Liptovské jedlá.”

Dobrú chuť Vám praje
Zuzana Baďová


Vytlačiť stránku Vytlacit stranku